Котушка Brain Classic 6000 (18584258)
Brain Classic 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic 6000
Усі ціни 17 →Катушка рыболовная Катушка Brain Classic 6000 4+1BB 4.7:1 | 964 грн. |
Катушка Brain Classic 6000 4+1BB (1858.42.58) | 964 грн. |
Котушка Brain fishing Classic 6000 3+1BB 4.7:1 (1858.42.58) 1858.42.58 | 964 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Classic 6000 3+1BB 4.7:1 (1858.42.58) | 964 грн. |
Brain 18584258 | 964 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →