Котушка Brain Storm 6000
Brain Storm 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Storm 6000
Усі ціни 19 →Катушка рыболовная Катушка Brain Storm 6000 7+1BB 4.9:1 | 2 211 грн. |
Катушка Brain Storm 6000 7+1BB (1858.41.83) | 2 210 грн. |
Котушка Brain fishing Storm 6000 7+1BB (1858.41.83) | 1 698 грн. |
Котушка Brain fishing Storm 6000 7+1BB (1858.41.83) 1858.41.83 | 1 509 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Storm 6000 7+1BB (1858.41.83) 1858.41. | 1 509 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →