Котушка Flagman Fortis 2500S (FFS2500S)
Flagman Fortis 2500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Fortis 2500S
Катушка спиннинговая Flagman Fortis 2500S FFS2500S | 930 грн. |
Котушка Flagman Fortis HS 2500S (FFS2500S) | 999 грн. |
Котушка Flagman Fortis 2500S (161844) | 992 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →