Електробритва Braun Series 6 61-B1500s
Фото 7 |
Braun Series 6 61-B1500s |
|
Продуктивна та водонепроникна сіткова акумуляторна електробритва з повноцінною плаваючою головкою, покращеною трикомпонентною голючою системою, що складається з двох сіткових елементів та тримера, а також додатковою насадкою Beard Trimmer для догляду за рослинністю на обличчі. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 з популярного сімейства Braun Series 6.
Орієнтована на вимогливих користувачів і чоловіків з чутливою шкірою. Завдяки технології Flex Wet&Dry, водонепроникному корпусу та використанню високоякісних нержавіючих сталей, бритва Braun Series 6 61-B1500s буде однаково ефективною як при сухому, так і при вологому голінні. Голитися нею можна прямо в душі, застосовуючи такі додаткові зволожуючі засоби, як гелі або піни. Довговічний електричний двигун дає достатньо механічної потужності для швидкого різання навіть жорсткої і густої щетини.
Варто також відзначити оригінальну конструкцію рухомої плаваючої головки з незалежним підвішуванням двох сіток, що голять, і розташованим між ними тримером MiddleTrimmer. Незалежне підвішування цих елементів гарантує оптимальний рівень притиску та створює делікатний контакт зі шкірою, що особливо важливо на ділянках складного рельєфу. У комплект бритви входить модуль Beard Trimmer, який монтується замість головки (гребінці з висотою різання 1, 2, 3, 5 або 7 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 6 61-B1500s
Усі ціни 28 →Електробритва Braun Series 6 61-B1500s | 6 899 грн. |
Электробритва Braun Series 6 61-B1500s BLUE / BLACK Wet&Dry 81770300 | 6 999 грн. |
Електробритва Braun Series 6 61-B1500s blue/black | 6 999 грн. |
Електрична бритва Braun Series 6 61-B1500s | 6 959 грн. |
BRAUN SERIES 6 61-B1500S | 7 631 грн. |