Електробритва Braun Series 9 Pro 9465cc
Відео 4Фото 8 |
Braun Series 9 Pro 9465cc |
|
Одна з старших і найбільш просунутих сіткових електробритв в асортименті популярної німецької компанії Braun зразка 2022 року. Модель позиціонується виробником у вищий ціновий сегмент, відрізняється якісною та ефективною системою гоління, вологозахищеним корпусом і просунутою док-станцією SmartCare Center 5-in-1 для очищення і зарядки. В основі Електробритви Braun Series 9 Pro 9465cc знаходиться продуктивний електродвигун лінійного типу, а також плаваюча робоча головка 10D Flex.
Пристрій здатний зрізати волоски зі швидкістю до 40 тис. різальних рухів в хвилину. Плавна конструкція підвісу роторних елементів дає можливість точно повторювати рельєф особи з усіма його анатомічними особливостями, гарантуючи хороший контакт зі шкірою навіть на таких традиційно проблемних зонах як носогубна складка, шия і підборіддя. В якості ріжучих елементів виступають дві сітки Opti-Foil, а також інтегровані тримери HyperLift&Cut і Direct&Cut і спеціальний елемент системи захисту шкіри SkinGuard. Спеціальна система SyncroSonic автоматично визначає густоту щетини і залежно від цього регулює потужність роботи пристрою. На корпусі передбачений невеликий дисплей Pro Display з індикацією залишкового заряду акумулятора і поточних режимів роботи пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 9 Pro 9465cc
Усі ціни 10 →Электробритва Braun Series 9 Pro 9465cc | 12 699 грн. |
Електробритва Braun Series 9 Pro 9465cc | 13 499 грн. |
Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro 9465cc | 18 499 грн. |
Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro 9465cc | 14 241 грн. |
Golarka BRAUN Series 9 Pro 9465cc | 18 440 грн. |
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
Модификації Braun Series 9 Pro 9465cc
Ціни на Braun Series 9 Pro 9465cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 9 Pro 9467cc | від 13 149 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9465cc | від 11 120 грн. | 10 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9466cc | від 11 200 грн. | 7 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9460cc | від 13 699 грн. | 5 пропозицій |