Бінокль BRESSER Hunter 8-24x50 (24483)
Відео 1Фото 7 |
BRESSER Hunter 8-24x50
Кратність збільшення:24 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:65 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:810 г
Всі характеристики
Характеристики Hunter 8-24x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Hunter 8-24x50
Усі ціни 6 →Бінокль Bresser Hunter 8-24x50 | 3 799 грн. |
Бінокль Bresser Hunter 8-24x50 Zoom (1162450) | 4 122 грн. |
Бінокль Bresser Hunter 8-24x50 (1162450) | 3 799 грн. |
Бінокль Bresser Hunter 8-24x50 Zoom (1162450) | 3 836 грн. |
Бинокль Bresser Hunter 8-24x50 Zoom (1162450) | 4 128 грн. |
Бiнокль Bresser Hunter 8-24x50 Zoom | 3 799 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості бінокля / монокуляра BRESSER Hunter 8-24x50:
- Оптичні характеристики наведені щодо кратності збільшення 8x
РекомендуємоПорівняти в таблиці →