Бінокль BRESSER Spezial Jagd 11x56
BRESSER Spezial Jagd 11x56
Тип:нічний
Кратність збільшення:11 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 1 км:105 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:1100 г
Всі характеристики
Характеристики Spezial Jagd 11x56
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Spezial Jagd 11x56
Усі ціни 28 →Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 (1551156) | 8 500 грн. |
Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 | 8 941 грн. |
Биноколь Bresser Spezial Jagd 11x56 | 8 941 грн. |
Бінокль Bresser Spezial Jagd 11x56 (1551156) 914665 | 8 940 грн. |
Bresser Spezial Jagd 11x56 (1551156) 25164-12 | 8 493 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →