Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Відео 28Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Усі ціни 33 →Шина Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H | 3 692 грн. |
Bridgestone BLIZZAK LM005 205/65 R16 95H (9017681323) | 7 700 грн. |
Bridgestone Blizzak LM-005 (205/65R16 95H) | 3 788 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H | 4 497 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H 1001894937 | 4 019 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 0 4 |
я в захваті від цієї гуми! такий у мене ще не було - тиха, відмінно веде себе на мокрому асфальті, траві, земляному покритті, ковтає нерівності, камінчики ... не пошкодуєте замовляйте ... але мені Шипшина три дні відправляла, видно не було в наявності і чекали приходу , раджу! у всьому, високий протектор, радіальна немає Valery Yurievich: користуюся Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H | від 3 692 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →