Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 265/70 R19.5 140M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 265/70 R19.5 140M
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 12 393 грн. |
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 11 950 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 265/70 R19.5 140/1 | 12 469 грн. |
Шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M | 13 524 грн. |