Літня шина Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y
Відео 8Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y 225/40 R18 92 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y
Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y | 12 420 грн. |
Шини Bridgestone Potenza Race 225/40 ZR18 92Y XL | 10 296 грн. |
Bridgestone POTENZA RACE 225/40 R18 92Y FR XL | 11 356 грн. |
Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y XL FP 28275PR | 9 100 грн. |
Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y XL FP | 9 730 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y
Ціни на Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Race 225/40 R18 92Y | від 9 100 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →