Вантажна шина Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143F
Товар застарів 12 889 грн. Тип: причіпна; Ширина (мм): 235; Профіль (%): 75; Діаметр ("): 17.5; Індекс навантаження: 143; |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143F
Ціни на Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143F |
---|---|---|---|---|
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J | від 12 450 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143K | від 16 603 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone R-Trailer 001 245/70 R17.5 143J | від 17 745 грн. | 1 пропозиція |