Електрогенератор Briggs&Stratton Power Smart P2400 (030800)
Відео 2Фото 4 |
Briggs&Stratton Power Smart P2400 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Briggs&Stratton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Briggs&Stratton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Briggs&Stratton Power Smart P2400
Усі ціни 21 →Генераторная установка инверторная Briggs&Stratton Power Smart P2400, 1.8 | 49 204 грн. |
Генератор інверторний 1.8 кВт Briggs&Stratton P2400 PowerSmart 030800 | 49 204 грн. |
Инверторный генератор Briggs&Stratton P2400 PowerSmart 1.8 кВт | 49 204 грн. |
Генератор інверторний Briggs&Stratton Power Smart BS P2400 1,8кВт (7720000 | 49 204 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Briggs&Stratton P2400 PowerSmart Inverter | 40 499 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →