Електрогенератор GENERGY Mallorca RC
Відео 1Фото 9 |
GENERGY Mallorca RC |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Mallorca RC
Усі ціни 9 →Генератор инверторный GENERGY MALLORCA RC (240036090) 145365 | 62 900 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Genergy Mallorca RC 101419-21 | 62 900 грн. |
Інверторний генератор GENERGY MALLORCA RC, 3.2кВт | 59 755 грн. |
Генератор Genergy Mallorca RC, 3.2кВт (240036090) | 62 901 грн. |
Генератор інверторний бензиновий GENERGY MALLORCA III RC 3200W | 62 900 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →