Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 0.4 кг
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 0.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 0.4 кг
Усі ціни 11 →Беззерновий сухий корм для собак мініатюрних порід Brit Care GF Mini Adult | 220 грн. |
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain FreeДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 220 грн. |
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free | 220 грн. |
Корм Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb сухий для дорослих собак дрібнихГіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для собак мініатюрних порід. Це повнораціонне харчування,... щеповністю відповідає особливим харчовим потребам ваших маленьких супутників. Чому варто придбати? Виготовлений на основі дієтичного м'яса ягняти, що ідеально підходить для собак мініатюрних порід з чутливим травленням Містить вітаміни А, D3, Е, С, фолієву кислоту, кальцій, селен, залізо, марганець і йод, що комплексно оздоровлюють і захищають організм улюбленця від небажаних захворювань З додаванням вітамінів групи В, біотину і цинку, що позитивно впливають на стан шкіри і шерсті собаки Завдяки наявності в кормі насіння льону і риб'ячого жиру з лосося, раціон багатий на корисні жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 Збагачений травами, фруктами та ягодами, що включають в себе цінні маннанолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 220 грн. |
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain FreeГіпоалергенна формула з ягнятиною, без злаків для дорослих собак мініпорід (до 10 кг) Повноцінний корм суперпреміум класу. М... щеалі породи собак мають специфічні потреби у харчуванні. Завдяки невеликим розмірам вони перебувають у середовищах з високою концентрацією пилу та забруднюючих речовин. Це приносить з собою більший рівень стресу та надзвичайне навантаження на зовнішні та внутрішні захисні бар'єри організму – шерсть, шкіру, імунітет слизових оболонок та клітинну обороноздатніст Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 181 грн. |
ще 6 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 502 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 1 968 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 775 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 685 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 759 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 264 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 720 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 772 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 2 144 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 637 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 242 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 730 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 751 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 458 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 851 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 773 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 975 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 338 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 0.4 кг | від 172 грн. | 11 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 2 кг | від 502 грн. | 22 пропозиції | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Lamb 7 кг | від 1 968 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 182 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 217 грн.
сухий корм, 0.7 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, клас: суперпреміум
від 220 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 265 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 25%, картоплю, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 93 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 287 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 341 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 243 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, овочі, яйця, риба, клас: суперпреміум