Акумулятор / батарейка Panasonic 6xPR675 (PR-675H/6LB)
Panasonic 6xPR675 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic 6xPR675
Усі ціни 16 →Panasonic Panasonic PR-675H BLI 6 PR-675H/6LB | 181 грн. |
Батарейка Panasonic PR-675H BLI 6 (PR-675H/6LB) PR-675H/6LB | 181 грн. |
Батарейка Panasonic ZA675 bat(1.4B) PR44 Zinc Air 6шт (PR-675H/6LB) | 181 грн. |
Батарейка Panasonic PR-675H BLI 6 PR-675H/6LB | 206 грн. |
Panasonic PANASONIC PR44 / PR675 (1.4V) * 6 (PR-675H/6LB) PR-675H/6LB | 137 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →