Каструля Heinner Myra HR-HJ-035
Фото 8 |
Heinner Myra HR-HJ-035 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner Myra HR-HJ-035
Каструля Heinner Myra, зі скляною кришкою, 20 см, 3,5 л (HR-HJ-035) | 999 грн. |
Каструля HEINNER HR-HJ-035 | 999 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Heinner Myra зі скляною кришкою 20 см (HR-HJ- | 999 грн. |
Модификації Heinner Myra HR-HJ-035
Ціни на Heinner Myra HR-HJ-035 |
---|---|---|---|---|
Heinner Myra HR-HJ-025 | від 889 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner Myra HR-HJ-035 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner Myra HR-HJ-045 | від 1 149 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →