Пральна машина Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий (31010535)
Фото 5 |
Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S білий
Усі ціни 10 →Прально-сушильна машина Candy CSWS 4962DWE/1-S | 22 651 грн. |
Стиральная машина Candy Csws 4962DWE/1-S | 21 734 грн. |
CANDY CSWS4962DWE/1-S | 15 699 грн. |
Candy CSWS4962DWE/1-S | 22 748 грн. |
Стиральная машина CANDY CSWS4962DWE/1-S | 22 544 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →