Пральна машина Candy RapidO RO 1284 DWMCE/1-9 білий
Фото 5 |
Candy RapidO RO 1284 DWMCE/1-9 білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy RapidO RO 1284 DWMCE/1-9 білий
Усі ціни 67 →Candy Candy RO 1284DWMCE/1-9 | 15 210 грн. |
Пральна машина Candy RO1284DWMCE/1-9 | 15 699 грн. |
CANDY RO 1284 DWMCE/1-9 | 13 678 грн. |
Прал.маш.Candy RO1284DWMCE/1-9 | 15 699 грн. |
Candy RO1284DWMCE/1-9 пральна машина, RapidÓ, 16 програм, Інвертор, 1200 о | 12 735 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →