Пральна машина Candy Smart Pro CSOW 4855 TW4/1-S білий
Candy Smart Pro CSOW 4855 TW4/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart Pro CSOW 4855 TW4/1-S білий
Усі ціни 22 →Candy Candy CSOW4855TW4/1-S | 17 999 грн. |
Candy CSOW4855TW4/1-S пральна машина з сушкою, 16 програм, 1400 об.хв., Ac | 13 534 грн. |
Пральна машина автоматична Candy CSOW 4855TW4/1-S | 14 434 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Candy Csow 4855TW4/1-S | 14 175 грн. |
Стиральная машина Candy Csow 4855TW4/1-S | 14 167 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →