Пральна машина Candy Smart CSWS 4852 DWE/1-S білий (31010538)
Фото 3 |
Candy Smart CSWS 4852 DWE/1-S білий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Smart CSWS 4852 DWE/1-S білий
Усі ціни 10 →Прально-сушильна машина Candy CSWS 4852DWE/1-S | 21 772 грн. |
Стирально-сушильная машина candy csws 4852dwe/1-s | 16 613 грн. |
Стиральная машина Candy CSWS 4852 DWE/1-S | 21 695 грн. |
Candy CSWS 4852DWE/1-S | 19 320 грн. |
Candy CSWS 4852DWE/1-S | 19 803 грн. |
Багато пральних машин Candy носять приставку Smart. Є вона і у моделі CSWS 4852 DWE/1-S, що передбачає можливість віддаленого керування машиною зі смартфона.
Управління зі смартфона
Взаємозв'язок телефону з машинкою налагоджений за технологією Smart Touch - гаджет достатньо піднести до мітки NFC-чипа на корпусі прання і пару відбудеться автоматично. У мобільному додатку simply-Fi доступні інструменти віддаленого керування, є таймер відстрочки запуску, також у ньому ведеться статистика прання та сушіння. А ще програма роздає слушні поради щодо поліпшення якості прання речей.
Прання та сушіння
Candy Smart CSWS 4852 DWE/1-S - це не тільки пралка з 16-ма встановленими автоматичними програмами, але і сушарка білизни. У режимі комбінації прання та сушіння машинка ефективно справляється з 5 кг речей. За цикл традиційного прання без подальшого сушіння барабан пристрою можна завантажувати до 8 кг білизни. У моделі передбачається аж чотири програми прання тривалістю менше 1 години, що суттєво заощаджує час домочадців.
Зручне завантаження
Конструктивна особливість прально-сушильної машини - великий завантажувальний люк, зрушений трохи вгору для зручності завантаження речей у барабан. Перед стиралкою не доведеться низько кланятися. Органи керування машинкою представлені поворотною ручкою вибору програм, сенсорними кнопками та інфо-дисплеєм. Єдина претензія до моделі — при віджимі вона шумніша за «однокласників». Але ненабагато. Розвинена смарт-функціональність машини повністю компенсує цей недолік.