Візочок Caretero Monaco
Відео 1Фото 7 |
Caretero Monaco
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:54 см
Вага в зборі:8 кг
Всі характеристики
Купити Caretero Monaco
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Monaco black | 5 402 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Monaco grey | 5 402 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Monaco navy | 5 402 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Monaco brown | 5 402 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →