Візочок Caretero Spacer
Відео 1Фото 6 |
Caretero Spacer
Конструкція:прогулянкова
Складання:тростина
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:9.3 кг
Всі характеристики
Купити Caretero Spacer
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Spacer beige | 5 443 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Spacer grey | 5 443 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Spacer black | 5 443 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Spacer navy | 5 443 грн. |
0 0 1 3 |
Caretero Spacer візок моєї мрії, тому що вже дві тростини поїхали в село, тому що дитина не хотіла в них сидіти. Мені подобається, що тут багато місця, дитина може відпочити. Збираємось далеко їхати в гості, і без коляски нам не обійтися, вона легка, містка, і без проблем уміститься в багажник машини. Тільки погано що не можна зняти матеріал з коляски та випрати. а так все подобається. колеса гарні та містка випрати не можливо користуюся Caretero Spacer менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →