Візочок Caretero Sonata
Відео 2Фото 5 |
Caretero Sonata
Конструкція:прогулянкова
Складання:тростина
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:54 см
Вага в зборі:9.3 кг
Капюшон опускається до бампера. Кишені для дрібничок на спинці.
Всі характеристики
Купити Caretero Sonata
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Sonata beige | 6 136 грн. |
Детская прогулочная коляска Caretero Sonata black | 6 136 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Sonata grey | 6 136 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Sonata graphite | 6 136 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска Caretero Sonata navy | 6 136 грн. |
30 березня 2016, 22:41
Расстояние от ручки до пола #
Какое расстояние от ручки до пола? Нигде не указано, но многие девочки на польских сайтах жалуются, что коляска предназначена скорее для высоких мам.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →