Візочок El Camino Loona ME1090L
Фото 17 |
Схоже, прогулянкова коляска компанії El Camino розрахована на активних батьків, які люблять подорожувати разом з дитиною. Хоч важить вона не так і мало (7.96 кг), у неї є висувна валізна ручка для більш зручного перевезення в якості ручної поклажі і сумка-чохол в комплекті. При цьому складається модель у формі книжки і має розміри в складеному вигляді 69х50х40 см. розрахована коляска на дітей віком до 3 років, хоча і заявлена максимальне навантаження 22 кг.Ви зможете відрегулювати нахил спинки (4 Положення від 100 до 165 градусів) і підніжки, щоб малюкові було зручно їхати сидячи або прилягти, занурившись в солодкий сон на свіжому повітрі.
При цьому капюшон з тканини з водовідштовхувальним просоченням і УФ захистом вкриє від дощу, холодного вітру і сонця, а 5-точкові ремені з м'якими накладками, бампер і паховий обмежувач гарантують безпеку непосиди. За маневреність і хорошу прохідність El Camino Loona ME1090L відповідають гумові колеса діаметром 17 і 19 см з амортизацією. За стандартом, передні колеса поворотні з можливістю фіксації прямо, на задніх — Гальмівна система. Обидві пари легко знімаються для очищення і зручного зберігання. А ось батьківська ручка, на жаль, не регулюється по висоті. Зате вас точно порадує комплектація, куди, крім сумки-чохла, увійшли тепла накидка на ноги, дощовик, москітна сітка, підсклянник і місткий кошик для покупок, речей або іграшок.
Купити El Camino Loona ME1090L
Усі ціни 116 →Коляска El Camino Loona Me 1090-1 Olive green | 4 479 грн. |
Коляска El Camino Loona ME 1090-1 (olive green) | 5 173 грн. |
Коляска прогулянкова El Camino Loona ME 1090-1 (rooibos orange) | 6 002 грн. |
El Camino ME 1090-1 LOONA Olive Green ME 1090-1 Olive Green | 5 199 грн. |
Прогулянкова коляска EL Camino ME 1090-1 Loona Smoke Gray ME 1090-1 Smoke | 4 434 грн. |