Литий диск CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x110 ET40 DIA65,1
Відео 1Фото 7 | від 5 195 до 6 025 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CARMANi 15 Oskar 44
Характеристики
CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x110 ET40 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 15 Oskar 6,5x16/5x110 ET40 DIA65,1
Сортувати
Carmani 15 R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 BLACK POLISHED | 6 025 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 Hyper Gun CA156516G140H | 5 627 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 Hyper Gun | 5 808 грн. |
Carmani 15 R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 hg | 5 278 грн. |
Carmani 15 R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 crystal silver | 5 195 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 Silver CA156516G140KS | 5 548 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R16 W6.5 PCD5x110 ET40 DIA65.1 Silver | 5 727 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі