Литий диск Dezent RE 6,5x16/5x110 ET37 DIA65,1
Фото 18 | від 4 526 до 6 601 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Dezent RE 91
Характеристики
Dezent RE 6,5x16/5x110 ET37 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 6,5x16/5x110 ET37 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Dezent RE R16 W6.5 PCD5x110 ET37 DIA65.1 (silver) 149774 | 4 776 грн. |
Dezent RE R16 W6.5 PCD5x110 ET37 DIA65.1 Silver | 6 227 грн. |
DEZENT RE 6,5x16/5x110 D65,1 ET37 S | 4 652 грн. |
Диски Dezent RE 6,5x16 5x110 ET37 DIA65,1 (silver) | 4 559 грн. |
Dezent RE (R16 W6.5 PCD5x110 ET37 DIA65.1) silver | 4 558 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі