Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Castle

Електрочайник Castle CK-05W 2200 Вт 1.7 л білий

Фото - Електрочайник Castle CK-05W 2200 Вт 1.7 л  білий
Castle CK-05W
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Матеріал
пластик
Джерело живлення
230 В
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Castle CK-05W 2200 Вт 1.7 л білий

Усі ціни 17 →

Електрочайник Castle CK-05W

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: диcковый (cкрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержавеющая сталь / Матеріал корпусу: пластик / Колір: белый
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
524 грн.

Електрочайник Castle CK-05W

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: диcковый (cкрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержавеющая сталь / Матеріал корпусу: пластик / Колір: белый
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.

Електрочайник CASTLE CK-05W

Електрочайник CASTLE CK-05W Ваш будинок наповниться затишком із новим електрочайником CASTLE CK-05W. Ця модель відрізн... щеяється стильним дизайном та функціональністю. Виготовлений із високоякісного пластику, CASTLE CK-05W має об'єм 1.7 літра, що дозволяє швидко та ефективно закип'ятити воду для всієї родини. Шкала рівня води допоможе вам легко контролювати необхідну кількість води, а вбудований
Goldtech.uaМенше року
(Полтава)
Поскаржитись
677 грн.

Електрочайник Castle CK-05W

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
449 грн.

Чайник пластик Castle CK-05W

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
597 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Castle CK-05W 2200 Вт 1.7 л білий