Моторне мастило Castrol Edge 5W-40 C3 4 л
Castrol Edge 5W-40 C3 4L |
|
Моторне масло для легкових автомобілів, які не мають турбованих двигунів; підходить як для бензину, так і для дизеля. C3 в назві — це версія стандарту ACEA, якому воно відповідає; також заявлено відповідність API SN/CF і допуски від BMW LL-04, Mercedes-Benz і Volkswagen. З технічної ж боку масло виділяється насамперед застосуванням технології посиленою масляної плівки, яка, за заявами виробників, особливо ефективна при високих навантаженнях і граничних обертах. Крім того, марка відрізняється хорошою морозостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Edge 5W-40 C3 4 л
Усі ціни 12 →Моторное масло Castrol Edge Titanium Fst 5W-40 C3 4л | 1 875 грн. |
Моторное масло Castrol edge 5w-40 c3 4л (cs 5w40 e c3 4l) | 1 754 грн. |
Масло моторное Castrol EDGE 5W-40 С3 (Канистра 4л) 1535F3 | 1 746 грн. |
Моторна олива Castrol EDGE 5W-40 C3 4л (CS 5W40 E C3 4L) | 1 856 грн. |
CASTROL EDGE5404X4 | 1 724 грн. |
ще 7 пропозицій
anonim
29 червня 2015, 16:20
Можно ли заливать в двигатель в тойота авалон #
на бачке нет рекомендовано для тойота
anonim
16 березня 2014, 10:12
Что лучше для турбрировоного двигателя Castrol Edge 5W-40 C3 или magnatec 5W-40 #
В характеристиках у магнатек записано принадлежность к турбированным двигателям, у EDGE нет? При эксплуатации можно добавить,при необходимости, Magnatec хотя в двигатель залит EDGE?
anonim
26 листопада 2015, 01:11
Castrol EDGE TURBO DiESEL 5W-40 Можно ли его заливать в бензиновый двигатель M #
Модификації Castrol Edge 5W-40 C3
Ціни на Castrol Edge 5W-40 C3 |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-40 C3 1 л | від 475 грн. | 12 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-40 C3 4 л | від 1 657 грн. | 12 пропозицій | ||
Castrol Edge 5W-40 C3 60 л | від 17 772 грн. | 3 пропозиції |