Моторне мастило Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 5 л (15CA20)
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 5L |
|
Незважаючи на додатковий індекс в назві, ця марка масла є свого роду «полегшеної», а не доповненою, оригінальною версією Magnatec 10W-40. Так, на роботу у вантажівках воно не розраховане, і до турбованим дизельним двигунам не підходить — тільки до звичайних (плюс бензинові). Належить до напівсинтетичним і забезпечує фірмовий «додатковий захисний шар» для покращеного захисту двигуна. Відповідає допускам Fiat 9.55535-D2, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00. Поставляється в ємностях по 4 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4
Ціни на Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 1 л | від 351 грн. | 17 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 л | від 964 грн. | 21 пропозиція | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 5 л | від 1 915 грн. | 2 пропозиції | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 60 л | від 17 145 грн. | 1 пропозиція | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 208 л | від 40 461 грн. | 4 пропозиції |