Ковзани CCM Super Tacks 9380 (9380)
Відео 1Фото 9 |
CCM Super Tacks 9380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CCM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CCM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CCM Super Tacks 9380
Усі ціни 8 →Ковзани CCM TACKS 9380 SR дорослі, Розмір 11.5 D (46,5), чорний/жовтий, T9 | 18 082 грн. |
Ковзани CCM TACKS 9380 SR дорослі, Розмір 10.0 D (45), чорний/жовтий, T938 | 18 082 грн. |
Ковзани CCM TACKS 9380 YTH дитячі, Розмір 11.0 D (29), чорний/жовтий, T938 | 5 641 грн. |
Ковзани воротарські CCM TACKS 9380 SR дорослі, Розмір 7.5 D (41.5), чорний | 18 909 грн. |
Ковзани CCM TACKS 9380 JR-INT підліткові, Розмір 3.0 D (35), чорний/жовтий | 13 707 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →