Вантажна шина Ceat Winmile-T 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Ceat Winmile-T 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ceat Winmile-T 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 6 →Ceat Winmile-T (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 14 346 грн. |
Грузовые шины Ceat Winmile-T (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR 1002569681 | 14 113 грн. |
Ceat WINMILE-T (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR20 | 14 109 грн. |
Ceat Winmile-T (385/65R22.5 164K) | 14 471 грн. |
Шини Ceat Winmile-T (прицепная) 385/65 R22,5 164K 20PR | 13 227 грн. |
Ceat Winmile-T (причіпна) 385/65 R22.5 164K 20PR | 13 974 грн. |