Ручний розпилювач Cellfast ERGO (53-545) (53-545)
Відео 1Фото 6 |
Cellfast ERGO (53-545) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (53-545)
Усі ціни 13 →Комплект Cellfast Ergo с 4-х функциональным пистолетным оросителем 3/4 (53 | 871 грн. |
Набір для поливу CELLFAST ERGO з підключенням 3/4" (4-х функцій. пістолет+ | 1 041 грн. |
Пистолет для полива Cellfast с подключением 3/4" , 2 коннектора, адаптер ( | 1 187 грн. |
Набор для полива Cellfast ERGO с подключением 3/4" (4-х функций. пистолет+ | 817 грн. |
Набір з пістолетом для поливу 4-х функціональним Cellfast ERGO 3/4 '' (53- | 1 041 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →