Ручний розпилювач Cellfast IDEAL (52-055)
Фото 4 |
Cellfast IDEAL (52-055) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-055)
Усі ціни 23 →Пістолет-розпилювач Cellfast MIX 52-055 | 438 грн. |
Зрошувач пістолетний Cellfast Economic 8 режимів регулювання напору (52-05 | 284 грн. |
Зрошувач пістолетний CELLFAST MIX IDEAL, 8 режимів, регулювання напору 52- | 290 грн. |
Зрошувач пістолетний Cellfast MIX IDEAL (52-055) 52-055 | 282 грн. |
CELLFAST MIX IDEAL (52-055) | 282 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →