Ручний розпилювач Cellfast ECONOMIC (52-420) (52-420)
Cellfast ECONOMIC (52-420) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ECONOMIC (52-420)
Усі ціни 13 →Зрошувач пістолетний Cellfast Economic з регулюванням напору (52-425) | 174 грн. |
Зрошувач пістолетний CELLFAST ECONOMIC, регулювання напору 52-420 | 174 грн. |
Зрошувач пістолетний Cellfast ECONOMIC (52-420) 52-420 | 174 грн. |
CELLFAST ECONOMIC (52-420) | 174 грн. |
CELLFAST ECONOMIC (52-420) | 174 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →