Секатор Cellfast BASIC (42-401)
Фото 4 |
Cellfast BASIC (42-401) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast BASIC (42-401)
Усі ціни 14 →Секатор контактний CELLFAST BASIC, d різу 18мм, довжина 20.5см, 218гр 42-4 | 355 грн. |
Секатор CELLFAST BASIC, d реза 18 мм (42-401) | 340 грн. |
Секатор контактный Cellfast BASIC, d реза 18мм, длина 20.5см, 218гр. 42-40 | 349 грн. |
Секатор Cellfast BASIC, d різу 18мм, довжина 20.5см, 218гр (42-401) 42-401 | 340 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →