Садові ножиці Cellfast IDEAL (40-405) (40-405)
Фото 4 |
Cellfast IDEAL (40-405) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (40-405)
Усі ціни 24 →Ножиці для трави Cellfast IDEAL, хвилясте лезо, 13 см (40-405) | 858 грн. |
Ножиці для трави CELLFAST IDEAL, хвилясте лезо, 13см, 0.26кг 40-405 | 858 грн. |
Ножницы садовые Cellfast Ideal 130 мм (40-405) | 716 грн. |
CELLFAST IDEAL 130 мм (40-405) | 858 грн. |
CELLFAST IDEAL 130 мм (40-405) | 858 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →