Садові ножиці Cellfast IDEAL (40-401)
Відео 1Фото 3 |
Cellfast IDEAL (40-401) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (40-401)
Усі ціни 28 →Ножиці садові Cellfast Ideal, пряме лезо, 20 см (40-401) | 1 879 грн. |
Ножиці садові CELLFAST IDEAL, пряме лезо 20см 40-401 | 1 881 грн. |
Ножницы садовые Cellfast Ideal (40-401) | 1 508 грн. |
CELLFAST IDEAL, прямі, 200мм (40-401) | 1 881 грн. |
Ножницы садовые Cellfast ideal, прямое лезвие 200 мм 40-401 | 1 591 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →