Сучкоріз Cellfast IDEAL (40-413)
Фото 5 |
Cellfast IDEAL (40-413) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (40-413)
Усі ціни 23 →Сучкорез Cellfast Ideal (40-413) | 1 952 грн. |
Сучкоріз контактний CELLFAST IDEAL, d різу 45мм 40-413 | 2 313 грн. |
Сучкоріз CELLFAST IDEAL (40-413) | 2 245 грн. |
Сучкорез контактный Cellfast ideal, d реза 45мм 40-413 | 2 104 грн. |
Сучкоріз CELLFAST IDEAL (40-413) | 2 245 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →