Садові ножиці GARDENA Comfort 8734-20
Фото 5 |
GARDENA Comfort 8734-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort 8734-20
Усі ціни 9 →Ножницы садовые для травы Gardena Comfort (08734-20.000.00) | 1 333 грн. |
Ножницы садовые Gardena Comfort (08734-20) | 1 333 грн. |
Ножиці для трави Gardena Comfort поворотні (08734-20) | 1 240 грн. |
Ножницы для травы Gardena Comfort 8734 | 899 грн. |
Ножиці для трави Gardena Comfort, поворотні 8734-20 08734-20.000.00 | 1 333 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →