Душова система Cersanit Moduo S952-011
Cersanit Moduo S952-011 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Душова штанга має покриття Cersanit Super Shine. Термостатичний змішувач із технологією SafeTouch: корпус змішувача охолоджується зсередини, що запобігає опікам при дотику.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo S952-011
Душова система прихованого монтажу Cersanit MODUO (S952-011) S952-011 | 9 259 грн. |
Cersanit Cersanit Душова система MODUO ванна/душ (зміш.+стійка1.5м+верх.ду | 8 600 грн. |
Комплект для ванни та душу прихованого монтажу Cersanit СET B256 MODUO зі | 8 820 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Cersanit MODUO (S952-011) S952-011 | 8 820 грн. |
Комплект для ванни та душу прихованого монтажу Cersanit Moduo S952-011 СЕТ | 8 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →