Тумба під умивальник Cersanit Moduo 60 S801-223
Фото 7 |
Cersanit Moduo 60 S801-223 |
|
Ящики оснащені системою тихого закриття і всередині пофарбовані в сірий колір.
Тумба може продаватися без умивальника. Модель арт. S929 - 010 не комплектується умивальником.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 60 S801-223
Усі ціни 24 →Тумба підвісна Cersanit Moduo 60 S801-222 CET B13 з раковиною 000020633 | 7 910 грн. |
CERSANIT CET B13 MODUO | 9 699 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка B12 MODUO+раковина 60, біла - S801-223 | 6 983 грн. |
Тумба для умивальника Cersanit Moduo 57x44,7x59,5см білий (S929-010) | 7 349 грн. |
Комплект Cersanit B13 MODUO: шафка з умивальником MODUO 60 сірий (S801-222 | 9 699 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Cersanit Moduo 60 S801-223
Ціни на Cersanit Moduo 60 S801-223 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 S801-230 | від 6 698 грн. | 18 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 60 S801-223 | від 6 155 грн. | 24 пропозиції | ||
Cersanit Moduo 80 S801-221 | від 9 008 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →