Душова кабіна Cersanit ZIP 120x90
Cersanit ZIP 120x90 S154-004 100x80120x90 |
|
Має покриття CleanPRO, яке запобігає утворенню вапняного нальоту і бруду, що полегшує догляд за кабіною. Подвійні ролики з функцією швидкого зняття. Металеві двосторонні ручки. Магнітний ущільнювач.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit ZIP 120x90
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit ZIP 120*90*190 (S154-004) S154-004 | 14 000 грн. |
Cersanit Cersanit Прямокутна душова кабіна ZIP 120Х90Х190 - S154-004 | 11 999 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip 120x90x190см (S154-004) | 14 000 грн. |
Душевая кабина Cersanit Zip 120x90 S154-004 | 14 000 грн. |
Душова кабіна CERSANIT Zip 120x90x190 S154-004 прозоре скло без піддона | 16 920 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip 120x90x190см (S154-004) | 14 000 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip S154-004 без піддону | 16 046 грн. |
Модификації Cersanit ZIP
Ціни на Cersanit ZIP |
---|---|---|---|---|
Cersanit ZIP 100x80 | від 10 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit ZIP 120x90 | від 11 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →