Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 120x80 ліва / права
Фото 2 |
Veronis Maxi 120x80 |
|
Піддон в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis Maxi 120x80 120x80 ліва / права
Усі ціни 7 →Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) без під | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 прозора (без піддону) VE-MAXI12080 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) без під | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 прозора (без піддону) Veronis-Maxi-120x8 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) без під | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80 прозора (без піддону) Veronis-Maxi-120x8 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Maxi 120x80x190 прозора (без піддону) | 12 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →