Душова кабіна Dusel A-515 120x90
Відео 1Фото 6 |
Dusel A-515 120x90 |
|
Дверна ручка з нержавіючої сталі. Алюмінієвий профіль
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel A-515 120x90
Усі ціни 18 →Душова кабіна Dusel 120x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) A-515 551591 | 15 200 грн. |
Душова кабіна Dusel А-515, 1200х900х1900, скло прозоре d-551591 | 15 200 грн. |
Dusel Dusel A-515 120x90x190 прозрачное | 15 200 грн. |
Душевая кабина Dusel А-515, 1200х900х1900, стекло прозрачное Dusel А-51512 | 15 200 грн. |
Душова кабіна Dusel А-515, 1200х900х1900, скло прозоре Dusel А-515120x90pr | 15 200 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dusel A-515
Ціни на Dusel A-515 |
---|---|---|---|---|
Dusel A-515 100x80 | від 13 709 грн. | 6 пропозицій | ||
Dusel A-515 120x80 | від 13 460 грн. | 23 пропозиції | ||
Dusel A-515 120x90 | від 13 984 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →