Душова кабіна Cersanit ZIP 90x90 S154-002 90x90 кутова
Cersanit ZIP 90x90 S154-002 |
|
Має покриття CleanPRO, яке запобігає утворенню вапняного нальоту і бруду, що полегшує догляд за кабіною.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit ZIP 90x90 S154-002 90x90 кутова
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit ZIP 90*90*190 (S154-002) S154-002 | 11 350 грн. |
Cersanit Cersanit Напівкругла душова кабіна ZIP 90Х90Х190 - S154-002 | 9 119 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip 90x90x190см (S154-002) | 11 350 грн. |
Душевая кабина Cersanit Zip 90x90 S154-002 | 10 800 грн. |
Душова кабіна CERSANIT Zip 90x90x190 S154-002 прозоре скло без піддона | 11 350 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip 90x90x190см (S154-002) | 11 350 грн. |
Душова кабіна Cersanit Zip S154-002 R-90 без піддону | 12 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →