Наручний годинник Certina DS Podium C034.427.11.057.00
Відео 2Фото 3 |
Certina DS Podium C034.427.11.057.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Podium C034.427.11.057.00
Усі ціни 10 →CERTINA DS PODIUM C034.427.11.057.00 | 45 160 грн. |
Часы Certina DS Podium C034.427.11.057.00 | 45 160 грн. |
Часы Certina C034.427.11.057.00 | 45 160 грн. |
Часы Certina DS Podium C034.427.11.057.00 | 45 160 грн. |
Certina Sport DS Podium Chrono Automatic C034.427.11.057.00 (C034427110570 | 52 073 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →