Наручний годинник Certina DS PH200M C036.407.36.050.00
Відео 4Фото 4 |
Certina DS PH200M C036.407.36.050.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS PH200M C036.407.36.050.00
Усі ціни 7 →CERTINA DS PH200M C036.407.36.050.00 | 43 660 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Aqua DS PH200M Powermatic 80 C036.407.36.050.00 | 38 100 грн. |
Часы Certina DS PH200M C036.407.36.050.00 | 43 660 грн. |
Certina Aqua DS PH200M C036.407.36.050.00 (C0364073605000) | 50 710 грн. |
Certina C036.407.36.050.00 | 37 000 грн. |
Чоловічий наручний годинник Certina C036.407.36.050.00 | 43 660 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →