Наручний годинник Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00
Відео 7Фото 5 |
Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00
Усі ціни 9 →Годинник Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00 | 37 170 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA DS-7 POWERMATIC 80 C043.407.22.091.00 | 37 170 грн. |
Часы Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00 | 37 170 грн. |
Часы Certina C043.407.22.091.00 | 37 170 грн. |
Часы Certina DS-7 Powermatic 80 C043.407.22.091.00 | 37 170 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →