Електрогенератор CGM 3300I
Відео 2Фото 16 |
CGM 3300I |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CGM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CGM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CGM 3300I
Усі ціни 9 →Інверторний бензиновий генератор CGM 3300I (3 кВт) | 29 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Cgm 3300i (3.5 кВт) | 36 000 грн. |
CGM CGM 3300I | 43 199 грн. |
Інверторний бензиновий генератор CGM 3300i + олива (3.5 кВт) | 29 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор CGM 3300I SUPERPOWER | 29 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →