ДБЖ Challenger HomeLine 1500W12 1500 ВА
Відео 1Фото 8 |
Challenger HomeLine 1500W12 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Challenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Challenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Challenger HomeLine 1500W12
Ціни на Challenger HomeLine 1500W12 |
---|---|---|---|---|
Challenger HomeLine 500W12 500 ВА | від 4 815 грн. | 2 пропозиції | ||
Challenger HomeLine 800W12 800 ВА | від 5 430 грн. | 2 пропозиції | ||
Challenger HomeLine 1000W12 1000 ВА | від 7 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Challenger HomeLine 1500W12 1500 ВА | від 11 325 грн. | 2 пропозиції |